Kültür

Recep İvedik 5 Sinema Çekimi Googlede 1. Sıraya Yerleşti

Korsan sinema izleme sitelerinin Recep İvedik 5 Filmi izle Aramaları Google’da en çok arananlar listesinde yerini alarak aranma rekoru kırdı

Recep ivedik serisinin son filmi olan Recep İvedik 5 filmi arama motorların da en çok arananlar arasında yerini aldı sinema salonlarında gösterime hd film izle girdiği günden bu yana 5 milyonun üzerinde izlenen recep ivedik filminin son serisi 5 korsanlar tarafından sinema çekimi web sitelerine eklenince internet sinema izleme sitelerinde en çok izlenenler arasında yerini aldı.


Yönetmen: Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar
Oyuncular: Şahan Gökbakar
Recep ivedik 5 

Recep ivedik 5 Şahan gökbakar 2008 yılından bu yana Recep İvedik serisi ile gerçekten beyazperde de başarı yakalamış bir oyuncu. Gişe rekorları kıran seri bu sefer 5. filmi ile sinemalarda. Vizyon tarihi 17 Şubat 2017 olarak belirlenmiş filmin yönetmen koltuğunda gökbakar kardeşler oturuyor. Kendine has tiplemesi ile milyonların gönlüne taht kurmuş ve gişede rekorlar kırmıştı. Serinin ilk filmi 2008 yılında beyazperdede buluşmuş ve abartılı bir tipleme ile milyonlara İvedik tiplemesini sevdirmişti. Son filmi ile beklenilen başarıyı savaş filmleri sağlayamasa bile 5. filmde yine kendinden bahsettireceğe benziyor. Film yine recep ivedik tiplemesinin başından geçecek komik olayları bizlere anlatıyor. Filmde ki oyuncu kadrosu şu anda belirli olmamakla birlikte Türkiyenin en iyi komedi film serisinden birisi olan yapım için yine kaliteli oyuncuların olacağının garantisini verebiliriz. Urfa Haberleri ekibi olarak Recep ivedik 5 izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu