Biyografi

Recep İvedik 5′ Beklenilen İlgiyi Gördü mü?

Sinemaseverler heyecanla beklemiş olduğu Recep İvedik 5 filmi geçtiğimiz perşembe günü vizyona girdi. Bugün açıklanan verilere göre Recep İvedik 5’i sadece dört günde 1 milyon 890 bin 410 kişi izledi.

Recep İvedik 5, 17 Şubat 2017 tarihinde Recep İvedik serisinin beşinci filmi olarak sinemaseverlerle buluştu. 

Filmin başrolünde aynı zamanda filmin senaristi olan Şahan Gökbakar da oynuyor. Filmde Şahan Gökbakar’a Çağlar Salman, Orkan Varan ve Deniz Ceylan eşlik yapmış oldu.

RECEP İVEDİK 5’E BÜYÜK İLGİ

Mars Dağıtım’ın dağıtıcılığını üstlendiği film vizyona girdiği ilk günden beri büyük ilgi gördü. Box Office, filmin vizyona girdiği günden bu zamana kaç kişi tarafından izlendiğini dağıtıcı firmadan gelen rakamlarından sonra açıklandı.

RECEP İVEDİK 5, KENDİ REKORUNU KIRDI

Türk Sinema Tarihinin En Çok İzlenen Filmi’ olan Recep İvedik 4’e imza atmış olan Şahan Gökbakar’dan yeni bir rekor daha geldi. Recep İvedik 4’te ilk haftasonunda 1 milyon 641 bin 474 açılış rakamı ile ‘Türk Sinema Tarihinin En İyi Açılış’ rakamını da elinde tutan Gökbakar, Recep İvedik 5 ile kendi rekorunu böylelikle kırmış oldu. 16 Şubat’ta Çamaşırhane Film yapımcılığında, Togan Gökbakar yönetmenliğinde vizyona giren ‘Recep İvedik 5’, ilk haftasonunda toplam 1 milyon 890 bin 410 kişi tarafından izlendi ve büyük ilgi gördü.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu