Ekonomi

Ramazan Ayında Esnafa Müjdeli Haber

Şekerbank, gelenekselleşen kampanyası ile bu yıl da esnaf ve işletmelerin Ramazan ayında artacak nakit ihtiyaçlarını “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyası ile karşılıyor.

Şekerbank, gelenekselleşen kampanyası ile bu yıl da esnaf ve işletmelerin Ramazan ayında artacak nakit ihtiyaçlarını “İşinize Ramazan Bereketi” kampanyası ile karşılıyor. Kampanya kapsamında esnaf ve işletmelere, uygun faiz oranları ile 3 ay taksit erteleme imkanı ve 36 aya varan vadelerle finansman desteği sunuluyor.

65 yıldır üretimi destekleme hedefiyle KOBİ kredilerinde küçük üreticiler ve mikro işletmeleri önceliklendiren Şekerbank, bu yıl da Ramazan ayında nakit ihtiyacı artan esnaf ve işletmelere özel finansman ve Üreten Kart ile yapacakları gıda alışverişlerinde indirim imkanı sağlıyor.

Şekerbank, ‘İşinize Ramazan Bereketi’ kampanyası ile esnaf ve işletmelerin nakit ihtiyaçlarını 29 Haziran 2018 tarihine kadar 36 aya varan vadelerle, 3 ay taksit erteleme seçeneği ve uygun faiz oranları ile karşılıyor.

Banka ayrıca ‘Üreten Kart’ sahiplerine, 14 Haziran 2018’e kadar tek seferde gerçekleştirecekleri 1.000 TL ve üzeri gıda alışverişlerinde ekstrelerinde 50 TL indirim fırsatı sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı