Gap

​Rahmet Afete Dönüşmemesi İçin Ön Çalışma Yapıldı

Başkan Demirkol, “Rahmetin afete dönüşmemesi için alınması gereken tedbirleri; Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimizin yapmış oldukları çalışmaları mahalle mahalle inceledik” dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programları kapsamında Ulubatlı Mahalle Muhtarı Fethi Kaya ile bir araya gelerek, çalışmalarla ilgili görüştü. Meteoroloji Müdürlüğünden yapılan kuvvetli yağış uyarısıyla ilgili de, ekiplerin sahada olduğunun altını çizen Başkan Demirkol, “Rahmetin afete dönüşmemesi için alınması gereken tedbirleri; Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimizin yapmış oldukları çalışmaları mahalle mahalle inceledik” dedi.

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek, taleplerini birinci ağızdan dinleyip, yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Başkan Fevzi Demirkol, cumartesi günü mesaisinde de mahalle gezilerini sürdürdü. Programı kapsamında Ulubatlı Mahallesine giderek, vatandaşlarla görüşen Başkan Demirkol, Mahalle Muhtarı Fethi Kaya’yı da ziyaret etti. Mahallede yapılan çalışmalarla ilgili Muhtar Kaya ile görüşen Başkan Demirkol, muhtarlıktaki vatandaşların da taleplerini aldı.
Meteoroloji Müdürlüğünden yapılan kuvvetli yağış için Haliliye Belediyesinin ekiplerinin her türlü olumsuzluğun giderilmesine karşı sahada hazır olduklarının altını çizen Başkan Demirkol, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Hafta sonu olması itibariyle mahallelerimizde, ekiplerimizin yapmış olduğu çalışmaları yerinde incelemek ve ayrıca vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla hemhal olmak adına Ulubatlı Mahalle Muhtarımız Sayın Fethi Kaya’yı ziyaret ettik. Rahmet dolayısıyla alınması gereken tedbirleri, rahmetin afete dönüşmemesi için alınması gereken tedbirleri; Fen İşleri, Park Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüklerimizin yapmış oldukları çalışmaları mahalle mahalle inceledik. Sahadaki ekiplerimizin yapmış oldukları çalışmalar için kendilerine teşekkür ediyorum.”

Mahalle Muhtarı Fethi Kaya da, Başkan Fevzi Demirkol’a ziyaretlerinden ve mahalleye yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu