Kültür

Pinhani ile Akustiğe Kulak Ver

Pinhani ile Akustiğe Kulak Ver Ece Türkiye bünyesinde bulunan Marmara Park AVM’nin “Akustiğe Kulak Ver” etkinlikleri serisinin son konuğu, farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer müzik gruplardan sıyrılan ve önemli rock gruplarından biri olmayı başaran Pinhani olacak.

Ece Türkiye bünyesinde bulunan Marmara Park AVM’nin “Akustiğe Kulak Ver” etkinlikleri serisinin son konuğu, farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer müzik gruplardan sıyrılan ve önemli rock gruplarından biri olmayı başaran Pinhani olacak. 19 Nisan Perşembe günü düzenlenecek akustik konser, Marmara Park AVM’nin etkinlik alanında gerçekleştirilecek. 

“Kavak Yelleri” adlı televizyon dizisinin müziklerini yapmaya başladıktan sonra dinleyici kitlesini hızla artıran Pinhani grubunun ilk albümü, 2006 yılında piyasaya çıkan “İnandığın Masallar” oldu. Grup bugüne kadar 6 albüm ve 2 single’a imza attı. Marmara Park AVM ziyaretçileri ise, akustik konserle birlikte 2018’de yayınlanan son albümleri “On Türkü”yü canlı performansla dinleme imkanına sahip olacaklar.

Türkiye’nin ilk “galaksi” temalı alışveriş merkezi olan Marmara Park, 100 bin metrekare kapalı alandaki 4 katta, 250 mağaza ile hizmet veriyor. Marmara Park AVM’nin, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendiği Mipim Ödülleri’nde ‘En İyi Alışveriş Merkezi’ kategorisinde birincilik ödülü de bulunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı