Güncel

Peygamber Sevdalıları Platformu’nda Salavat Kampanyasına davet

Peygamber Sevdalıları Platformu’nda Salavat Kampanyasına davet Peygamber Sevdalıları Platformu’nda yayımladığı yazılı bir açıklama ile Nisan ayı boyunca devam edecek “Salavat Kampanyası” başlattıklarını duyurdu.

Peygamber Sevdalıları Platformu’nda Salavat Kampanyasına davet  Peygamber Sevdalıları Platformu’nda yayımladığı yazılı bir açıklama ile Nisan ayı boyunca devam edecek “Salavat Kampanyası” başlattıklarını duyurdu.
 

Peygamber Sevdalıları Platformu “Her güne Binler salâvat” sloganıyla başlattığı ve Nisan ayı boyunca devam edecek olan “Salavat Kampanyası” ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yayımladı.

“Şüphesiz Allah ve melekleri Peygamber’e salât ediyorlar. Ey iman edenler! Siz de ona salât edin, selâm edin. “ayeti ile başlanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi.

“Hatırlanacağı üzere Peygamber Sevdalıları Platformu olarak her yıl ‘Her güne Binler salâvat’ sloganıyla bir seferberlik başlattık. Bu seferberlik şüphesiz salavat seferberliğidir.  İnşaAllah başlattığımız bu seferberliğe iştirak edecek bütün peygamber aşığı kardeşlerimiz Nisan ayı boyunca salâvatlarını arttıracak. münkeratın ve abes şeylerin çok konuşulduğu bir zaman dilimindeyiz. Özellikle böyle bir seferberliği vesile kılarak Nisan ayı boyunca ve sonra ki aylarda da dilimizi böylesi hayırlı zikirlere alıştırabiliriz. Kendimiz, ailemiz, evladımız ve tanıdık herkesi bu hayırlı zikre katmak için seferberlik halini almalıyız.” ifadelerine yer verildi.

Tüm peygamber sevdalılarının salavat kampanyası seferberliğinin vasıtayla Hazreti Peygamber (Aleyhisselam) ile olan gönül bağlarını güçlendirmeleri gerektiği belirtilen açıklamada, “Temennimiz Bu seferberlik yıl boyunca devam edilmesi, getirilen salavatların günlük Virdi Zebanı haline dönüşmesidir. Bu vesileyle yediden yetmişe tüm peygamber sevdalılarını bu seferberliğe iştirak etmeye ve yoğun bir şekilde katılmaya davet ediyoruz.” denildi. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu