Güncel

​Oyuncu “DENİZ ÇAKIR” Suçlamaları Kabul Etmediğini Söyledi

Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen Çakır, adliye çıkışı açıklama yaptı: Bahsi geçen hiçbir şeyi yapmadım. Suçlamalar benim duruşuma ters

Başörtülü kadınlara bir AVM’de hakaret ettiği iddia edilen oyuncu Deniz Çakır, hakkında bu sebepten ötürü başlatılan soruşturma kapsamında savcılığa ifade vermek üzere İstanbul Adliyesine geldi. Çakır, adliye çıkışında yaptığı açıklamada, “Bahsi geçen hiçbir şeyi yapmadım. Suçlamalar benim bugüne kadar duruşuma ters” dedi. Çakır, görüntülerin savcılığa sunulduğunu söyledi.

 

SUÇLAMALAR BENİM BUGÜNE KADARKİ DURUŞUMA TERS’

Deniz Çakır, “Yapılan suçlamaları kesinlikle reddettim. Ben bugüne kadar hiç kimseyi kadın, erkek, başörtülü, başörtüsüz, hayat tarzı, cinsiyeti, dini, inancı, rengi için ayırmadım. Tam tersine birleştirmek için sosyal projelerde bulundum. Benim her zaman bugüne kadar duruşum ve yaptığım şeyler bellidir. Ayrıştırmak için değil, birleştirmek için bir sürü mücadele verdim. Bahsi geçen hiçbir şeyi de yapmadım. Zaten ifademi de verdim. Suçlamalar benim bugüne kadarki duruşuma ters. Bir sanatçı bir kadını başörtülü, başörtüsüz diye ayırmaz. Benim hayatımda türbanlı, başörtülü, farklı dinden, renkten, ailemden, arkadaşlarımdan, hayranlarımdan bir sürü insan var. Bugüne kadar hepsini sarıp, sarmaladım. Hepsi beni çok severler. Şu anda da yanımdalar” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu