Güncel

ÖSYM’den Adaylarına 09.45 Uyarısı

​Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), yapılacak Kamu Personel Sınavı’na (KPSS) girecek adayların sınavın başlama saatinden 15 dakika evvel binalara alınma işlemin tamamlanacağı uyarısı yapıldı.

ÖSYM’nin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yapılan açıklama, KPSS genel kültür – genel yetenek oturumu saat 10.00’da, eğitim bilimleri oturumu ise saat 14.30’da başlamış olacak.

Yapılan açıklamada şu uyarılara yer verildi:

Sınavın başlama saatinden 15 dakika evvel adayların sınav binalarına alınma işlemi tamamlanacaktır. 

Saat 09.45’ten sonra adaylar, sınav binalarına alınmayacaktır. Eğitim bilimleri oturumu saat 14.30’da başlayacak olup sınavın başlama saatinden 15 dakika evvel adayların sınav binalarına alınma işlemi tamamlanacaktır. Saat 14.15’ten sonra adaylar sınav binalarına alınmayacaklardır.

Ankara’da trafik yoğunluğu uyarısı

ÖSYM, Ankara’nın bazı semtlerinde trafik yoğunluğu olacağı bilgisi de adaylarla ve görevlilerle paylaştı. KPSS adayları ve görevlileri, Ankara’nın Altındağ, Çankaya ve Yenimahalle ilçelerinde Sabah erken saatlerde yapılacak güvenlik kontrolleri sebebiyle trafiğin yavaşlayabileceği uyarısı yapıldı.

Açıklamada, “21 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak KPSS’ye, Ankara trafiğinde yoğunluk yaşanacağı için sınava gireceğiniz binaya bu durumu dikkate alarak gidiniz.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu