Güncel

Öldürüp Gömdüler Vicdan Azabından Kurtulamayınca Polise Teslim Oldular

Bingöl’de Korkunç bir olay yaşandı!… İki kişi polise giderek bir kişiyi öldürüp gömdüklerini itiraf etti olay yerine giden polisler çıkardıkları cesedin on gün önce kaybolan evli ve bir çocuk babası Bilal Özcan’a (23) Ait olduğunu tespit etti

Edinilen bilgilere göre evli ve bir çocuk babası olan Bilal Özcan (23), on gün önce kaybolmuştu. Ailesinin tüm aramalarına rağmen bulunamayan Özcan’ı kaçırdıkları belirtilen 2 kişinin polise giderek cinayeti itiraf ettikleri öğrenildi.

Öldürdükleri Bilal Özcan’ı gömdükleri yeri gösteren zanlılar, vicdan azabı çektikleri için teslim olup yaşananları polise anlattılar.

Daha sonra olay yerine gelen polis, çevrede güvenlik önlemi aldı. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından cesedin bulunduğu yerde inceleme yapılarak, ölen kişinin kimliği tespit edilmeye çalışıldı. Ardından olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerin ardından gömüldüğü yerden çıkarılan ceset, Batman Bölge Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Burada yapılan otopsi işlemlerinin ardından cesedin yaklaşık 10 gün önce ailesi tarafından kaybolduğu belirtilen 23 yaşındaki Bilal Özcan’a ait olduğu tespit edildi.

Editör Mehmet Yakan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu