Biyografi

O Ses Türkiye’yi Salladı Şampiyonluğu Kazandıran Performans! Stüdyo Yıkıldı

​O Ses Türkiye’de şampiyonluğu göğüsleyen Dodan, seslendirmiş olduğu ‘Huma Kuşu’ adlı parçayı herkes tarafından çok beğenildi.

Ekranların en çok izlenen ve heyecan dolu müzik yarışma programı O Ses Türkiye’de dün akşam sezon finali yapıldı. Muhteşem performans yaşandığı O Ses Türkiye yarışmasında şampiyon belli oldu. Neticeyle birlikte 2011’den beri yayınlanan yarışmada bir ilk yaşandı.

HALK TERCİHİNİ DODAN’DAN YANA KULLANDI

6 yarışmacı ismini finale yazdırdığı yarışmada kademeli olarak elemeler yaşandı. Sona kalan iki isim ise Hadise’nin takımından Dodan Özer ile Gökhan ve Hakan’ın takımından Resul Aydemir oldu. Yapılan son halk oylama neticesinde Dodan Özer birinciliği göğüsledi.

HADİSE BİR İLKİ BAŞARDI

Bu neticeden sonra Hadise O Ses Türkiye’de ilk defa kazanan jüri oldu. Yarışmayı kazanan Dodan hem araba hem de single çıkarmaya hak etmiş oldu.

MEST EDEN PERFORMANS

O Ses Türkiye’de şampiyonluk ipini göğüsleyen Dodan, finalde göstermiş olduğu performansla ‘Huma Kuşu’ isimli parçayı seslendirdi. Dodan’ın performansı hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri mest oldu.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu