Biyografi

Nur Yerlitaş, İvana Sert İle Yaşanan O Kavgayı Anlattı

​İşte Benim Stilim’de Ivana Sert, Nur Yerlitaş ile tartışma yaşandı, Sert programdan kovuldu diye söylendi. Yerlitaş bu iddialara “Tartışma yaşadık fakat İvana devam edecek.

TV8’in moda programı ‘İşte Benim Stilim’de jüri üyeliği yapan ivana Sert, bir diğer jüri üyesi Nur Yerlitaş ile tartışınca kanaldan kovuldu diye iddia yapıldı. Yerlitaş, iddialara ilgili olarak “İvana ile tartıştık ancak İvana programa pazartesiden itibaren devam edecek.

Programın jüri üyeleri Nur Yarlitaş ile İvana Sert birbirine daldı. Yerlitaş konuyla ilgili olarak, “Aramızda bir tartışma yaşandı. İkimiz de sinirliydik! Tartışmamızın sebebi çalışma günlerimizle ilgiliydi. Olayı çözemeyip gerginlik yaşanınca araya yapımcımız girdi. O da sinirlendi.

İKİLİNİN ARASINDA YAŞANAN O TARTIŞMA ÇALIŞMA GÜNÜNE DENK GELMİŞ

Yerlitaş açıklamalarına şöyle devam etti: “Ben çekimlerin hafta sonu yapılmasını istiyordum. Onun sebebi de hafta içi atölyemde olup hafta sonu da çekimlere katılmak içindi. İvana Sert de tam tersi hafta içi çekim yapıp, hafta sonu tatil yapmak istiyordu. İvana da bunu hafta sonu çocuğuyla geçirmek istediğini söyledi. Tartışma bu yüzden yaşandı.

İVANA SERT PROGRAMA DEVAM EDECEK

Nur Yerlitaş, “sinirler yatıştıktan sonra oturduk konuştuk ve 1 hafta İvana’nın dediği olacak 1 haftada benim dediğim olacak diye anlaştık. Şu anda bir sorun yok. Pazartesi günü çekimlere kaldığımız yerden tüm hızla devam ediyoruz.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu