Spor

Nıke Portekiz Milli Takımı’nın Yeni Formalarını Tanıttı

Nıke Portekiz Milli Takımı’nın Yeni Formalarını Tanıttı: Quaresma Ve Crıstıano Ronaldo’nun Yeni Formaları Parlak Altın Ve Kinetik Yeşil,Nike, Portekiz Milli Takımı’nın bu yaz Rusya’da giyeceği formaları tanıttı. Yeni koleksiyonda iki sene önce Fransa’da elde edilen başarıdan esinlenildi.

Nike, Fransa’da kazandığı şampiyonluğun ardından Rusya’da da en büyük olmak için yarışacak Portekiz Milli Takımı’nın yeni formalarını tanıttı. Nike, Portekiz Milli Takımı’nın bu yaz Rusya’da giyeceği formaları tanıttı. Yeni koleksiyonda iki sene önce Fransa’da elde edilen başarıdan esinlenildi.

Quaresma, Cristiano Ronaldo, André Silva, João Mario ve André Gomes gibi oyuncuların Rusya’da şampiyonluk kovalayacağı yeni ev sahibi formaları zengin görünümlü, klasik Portekiz estetiğinin, dönüm noktası addedilen zaferlerini sembolize eden altın serpmelerle tamamlanması şeklinde karşımıza çıkıyor.

Deplasman forması ise bu bitmek bilmez yeni yetenek avına deniz tarihinden sembollerle gönderme yapıyor.

Takımın maç öncesi forması da milli bayraklarından alınıp ön tarafa yerleştirilen büyük bir Portekiz haçı ile güçlü temaları sürdürür nitelikte. Formaların bütünü bu ülkenin daha fazla başarıya aç olduğu mesajını veriyor.

Portekiz takımının ev sahibi formaları Nike.com’da 23 Mart, deplasman formaları ise 26 Mart itibariyle satın alınabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı