Ekonomi

Netice Alıncaya Kadar Takipteyiz

TÜMSİAD Şube Başkanı M.Sadık Sade Sanayi Çalıştayında ele aldıkları gündem maddelerini somutlaşıncaya kadar takibe devam edeceklerini söyledi.

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.Sadık Sade Geleceğini Arayan Şanlıurfa Toplantıları kapsamında ele aldıkları konuların sıkı takiplerinde olduğunu söyledi.

Sanayi ve Turizm Çalıştaylarında sektör temsilcileri tarafından gündeme getirilen ve karara bağlanan gündem maddelerini netice alıncaya kadar takip edeceklerini belirten Başkan M.Sadık Sade, “Bu toplantılara başlarken iki temel prensip belirledik. Toplantılarımızda somut neticeler alabileceğimiz hususları belirleyeceğiz ve bu kararlar sonuçlanıncaya kadar takip edeceğiz.

Bu anlayışımız doğrultusunda Sanayi çalıştayında gündeme gelen hususlardan henüz çözüme kavuşturulamayan maddeleri takip etmeye devam ediyoruz.
Bu kapsamda önce Ticaret ve Sanayi Odamızı, ASKON Başkanımız ve OSB Başkan Yardımcımız ile birlikte ziyaret ettik.
Özellikle Organize Sanayi Bölgesinin su problemini yerelde bizim çabalarımızla çözmemiz gerektiği konusunda mutabık kaldık.

Sağolsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İsmail Demirkol Büyükşehir Belediye Başkanımızla tarafları buluşturdu ve OSB Müdürlüğünde toplantı yaptık.
Bu toplantıda somut adımlar atıldı.
Teknik elemanlar tarafından hazırlanan raporlar doğrultusunda bir hafta içerisinde bir yol haritası çıkarmak üzere karar aldık.
Büyükşehir Belediye Başkanımıza kararlı tutumundan ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı özellikle teşekkür ediyorum.
Çok kısa bir sürede bu sorunun da çözüleceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Editör Mehmet Yakan

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu