Gap

Ne yaparlarsa yapsınlar, bizi asla ve asla birbirimizden ayrıştıramayacaklar

Batman Valisi Ahmet Deniz son günlerde yapılan saldırılara ilişkin bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Ne yaparlarsa yapsınlar, bizi asla ve asla birbirimizden ayrıştıramayacaklar dedi

Batman Valisi Ahmet Deniz, PKK tarafından İstanbul Beşiktaş ile Kayseri Erciyes Üniversitesi yakınlarında gerçekleştirilen bombalı saldırılara ilişkin yazılı açıklama yaptı.

Saldırılarda hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Vali Deniz, Türkiye’de karışıklık çıkarılmak istendiğini belirtti.

Deniz, “Bu hainler ne yaparlarsa yapsınlar, bizi asla ve asla birbirimizden ayrıştıramayacaklar. 15 Temmuz’da da denediler ama başaramadılar. Bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar. Bu hainlerin oyunlarına gelmediğimiz için vahşi eylemler yapıyorlar. Eğer hainlerin oyunlarına gelirsek terör örgütünün ekmeğine yağ sürmüş oluruz. Bu hainler 1071’in, 1453’ün intikamını almaya çalışıyorlar. Ülkemiz son 10-15 yıldır çok ciddi mesafeler kat etti. Bölgesinde ve dünyada söz sahibi olmaya başladı. Bu da bazılarını rahatsız etmeye başladı. Amaçları bizi Suriye ve Irak gibi yapmaktır.” dedi. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu