Güncel

Narko Tim Yine Nefes Kesti

​Öğrenciler uyuşturucu batağından uzak durmasını için Narkotim ekipleri, okul giriş ve çıkışları abluka altına aldı. Motorize ekipler okul önlerinde kuş bile uçurtmuyor.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu Suçlarıyla Mücadele Şubesi Narkotim dedektifleri okul önlerini abluka altına aldı. 

Özel olarak kurulan motorize ekipler, Kocaeli il genelinde okulların giriş ve çıkış saatinde çok sıkı uygulama yapıyor. 

Okul çevreleri ve okullar bölgesinde olan ara sokakları sıkı takib altına alan ekipler, şüpheli şahıslar ise üzerini arıyor.

TORBACILARIN KORKULU RÜYASI

Uyuşturucu Suçlarıyla Mücadele Şubesi bünyesinde kurulan Narkotim ekipleri, uyuşturucu satıcılarının adeta korkulu rüyası oldu. 

Okul çevrelerinde polisin her gün çok sıkı uygulama yaptığını anlayan uyuşturucu satıcıları, bu sayede artık rahat nefes alamıyor. 

Uygulamadan okul çevresinde olan esnaflar ve öğrenci veliler de çok memnunlar. Çocuklarını güvenle gönderdikleri okulların, uyuşturucu satıcılarından bu sayede temizlendiğini söyleyen veliler, Narkotim ekiplerine teşekkür yaptı.

NEFESİMİZİ HER ZAMAN ENSELERİNDE HİSSEDECEKLER

Ülkenin geleceği olan çocukların, okullarda zehirlenmelerine asla müsaade etmeyeceklerini söyleyen Uyuşturucu Suçlarıyla Mücadele Şubesi yetkilileri ise, “Burada sadece polise değil, duyarlı öğrencilerimiz ve velilere de çok büyük görev düşüyor.

Bizler Uyuşturucu Suçlarıyla Mücadele Şubesi olarak her zaman uyuşturucu satıcılarının korkulu rüyası olacağız. Nefesimizi her zaman enselerinde hissedecekler. 

Ancak bu konuda başta ailelere de çok büyük görev düşüyor. Eğitim ve denetim ailede başlıyor. Kocaeli halkının rahat ve refahı için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir.

Okullar için kurulan özel ekibin, yarıyıl tatilin hemen sonrasında tam teşekküllü olarak göreve başladı.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu