Güncel

Müsteşar Yardımcısı Yücel Vali Zorluoğlu’nu Ziyaret Etti.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, Vali Murat Zorluoğlu’nu ziyaret etti.
 

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, Kapıköy Sınır Kapısı modernizasyon çalışmalarını yerinde incelemek için geldiği Van’da, Vali Murat Zorluoğlu’nu da makamında ziyaret etti.

Ziyarette ilk olarak, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden amcası için Vali Zorluoğlu’na taziye dileklerini ileten Müsteşar Yardımcısı Yücel, kentin turizm ve ekonomisi için önem arz eden Kapıköy Sınır Kapısı’nda sona yaklaşan modernizasyon çalışmalarını yerinde görmek ve bilgi almak üzere Van’a geldiklerini söyledi.

Müsteşar Yardımcısı Yücel’e nazik ziyareti ve taziye dilekleri için teşekkür eden Vali Zorluoğlu da kendilerini Van’da görmekten memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel ile Kapıköy Sınır Kapısı modernizasyon çalışmalarının güncel durumu hakkında bilgi paylaşan Vali Murat Zorluoğlu, büyük ve modern bir tesis kimliğine bürünecek tesisin gerçekleşme seviyesinin yüzde 70’lerde olduğunu ve yaz bitmeden açılışının yapılacağını ifade etti.

Ziyarette, Doğu Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Yıldırım ve diğer yetkililer de hazır bulundu. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı