Ekonomi

MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi İstişare ve Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

İŞKUR İl Müdürü Sait Ardan ile KOSGEB İl Müdürü İdris Erkeksoy’un katılımıyla gerçekleşen toplantıda MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyeleri hazır bulundular.

MÜSİAD Şanlıurfa Şubesi’nin,üyelerine yönelik bilgilendirme ve istişare toplantıları devam ediyor.

İŞKUR İl Müdürü Sait Ardan ile KOSGEB İl Müdürü İdris Erkeksoy’un katılımıyla gerçekleşen toplantıda MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyeleri hazır bulundular.  
 
MÜSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mahmut Barut yapmış olduğu değerlendirmede sanayici ve iş adamlarının vazgeçilmezleri arasında bulunan iki kurumun değerli yöneticilerini ağırladıklarını,MÜSİAD üyelerinin bilgilendirilmesi amacıyla organize edilen “Üye Bilgilendirme ve  İstişare Toplantıları”na her ay devam edeceklerini belirterek,iştiraklerinden dolayı her iki kurum müdürüne de teşekkür ettiğini söyledi.

Başkan Barut,katılım sağlayan MÜSİAD ve Genç MÜSİAD da teşekkür ederken,üyelerimizin sorun yaşadığı ve desteklerinden faydalanmak istediği tüm kurum ve kurum amirlerini MÜSİAD ev sahipliğinde ağırlayarak sorunlara çare olmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
  
İşçi ve işveren sorunları ile KOSGEB desteklerinin sunumu sonrası,İŞKUR İl Müdürü Sait Ardan ile KOSGEB İl Müdürü İdris Erkeksoy’a toplantının anısına sunulan hediye takdimi ve çekimi yapılan toplu fotoğrafla toplantı sona erdi.

Editör Mehmet Yakan
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu