Spor

Muhteşem İkili Tekrardan Buluşacak mı?

Bir dönem Trabzonspor’da oynayan Burak Yılmaz ve Selçuk İnan, Ersun Yanal’ın kendilerini istemesi üzerine teklife hemen evet dedi ve anlaşma yapıldı.

Trabzonspor gelecek sezon da şampiyon kadro kurmak için şimdiden kolları sıvamış vaziyette. Teknik direktör Ersun Yanal, gelecek sezon yerli yıldızlar ile iskeleti tamamlamayı ve üzerine 2­3 yabancı katmayı hedeflerken, öncelikli hedefin iki eski öğrencisi olduğu söylenildi.

HEM BURAK HEM SELÇUK

Yanal’ın, Çin’in Beijing Guoan takımından ayrılmaya çalışan Burak Yılmaz ile görüşme yaptığı ve 3 senelik anlaşma için el sıkıştığı bildirildi. 

Tecrübeli teknik adam, Burak Yılmaz’ hem Trabzonspor da hem de Galatasaray’da en iyi anlaştığı isim Selçuk İnanla da görüşme sağladı.

YANAL SELÇUK İLE GÖRÜŞME YAPTI

Yanal’, Galatasaray’dan ayrılmaya hazırlanan ve senelik 3 milyon Euro ücreti ile içerde 2 milyon Euro’yu alacağı olması sebebiyle gidişine sarı kırmızılı kulübün de onay verdiği 32 yaşında olan orta saha ile görüşme sağlandı. 

Selçuk’un Trabzon’un teklifine ‘evet’ dediği Ersun Yanal’ın Burak ile yıldız oyuncuyu takımın liderlerinden yapmayı hedefliyor.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu