Gap

Muhtar Adayları Erken Seçim Startını Şimdiden Verdiler

2019 Yerel seçimlerine 5 aylık bir zaman dilimi kala muhtar adayları saha inerek reklam ve tanıtım çalışmalarını başlattılar. Muhtar Adayları Erken Seçim Startını Şimdiden Verdiler


2019 Yerel seçimleri için muhtar adayları saha inerek reklam ve tanıtım çalışmalarını başlattılar.  Şanlıurfa’nın hemen Her mahallesinde kendi tanıtım afişi ve reklam brandalarını asmaya başlayan muhtar adaylarıAyrıca ev ve iş yerlerine de, özgeçmişlerini ve yapacakları hizmetleri sıralayan kartvizit ve tanıtım broşürlerini bırakmaya başladılar. 

Muhtar Adaylarının çok fazla olması yapılan reklam görselleriyle ve hatta haber niteliğindeki reklamlarıyla apaçık ortada olduğu görülüyor. Bu seçimde muhtarların birbirleriyle baya rekabet edeceği bir seçim olacağı şimdiden belli olmaya başladı.
Hatırlanacağı üzere 30 mart 2014 yerel seçimlerde en fazla muhtar adayı urfadan olduğu iddia edilmişti.

 

 

Şanlıurfa’da Muhtar Adayları Neden Erken Sahaya İndi?

Şanlıurfa muhtar adaylarının çok fazla olması bölgede muhtarlıktaki rekabeti kızıştırıyor, Bölgede işsizlik oranında her geçen gün artması adayların düzenli maaş alma hayallerini yükseltiyor. Mahalle muhtar adayları şimdiden kapı kapı dolaşıp bölge halkından oy talep ediyor.
Bizde Urfahaberleri.com ailesi olarak bu seçimin şanlıurfaya ve ülkemize hayırlı olmasını temmenni ediyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı