Kültür

Mucit Baba Filmi FilmBox HD ekranlarında

Mucit Baba Filmi FilmBox HD ekranlarında FilmBox HD ekranlarında dramatik komedi hikayesiyle seyircileriyle buluşmaya hazırlanan “Mucit Baba” eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Ünlü yönetmen Trent Cooper’ın yönetmenliğinde ekranlara gelecek filmin başrollerinde; Kevin Spacey, Camilla Belle ve Heather Graham yer alıyor.

FilmBox HD ekranlarında dramatik komedi hikayesiyle seyircileriyle buluşmaya hazırlanan “Mucit Baba” eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Ünlü yönetmen Trent Cooper’ın yönetmenliğinde ekranlara gelecek filmin başrollerinde; Kevin Spacey, Camilla Belle ve Heather Graham yer alıyor.

 

 

8 yıl hapiste kaldı

8 yıl hapiste kalan Robert Axle, uzaklaştığı ailesini geri kazanmak ve eski başarılı günlerine dönebilmek için neler yapacaktır? Filmin başrolünde oynayan Trent Cooper (Kevin Spacey) son derece varlıklı bir mucit olarak çılgın projeler üzerinde çalışmaktadır. Ancak, büyük bir keşif olarak baktığı projenin elinde patlaması sonucu her şeyini kaybederek bir anda hapse girer. 8 yıl sonunda ise hiçbir şeyi olmayan, evsiz bir adam olarak sokaklara geri döner.

11 Nisan Çarşamba saat 21.30’da ekranlara gelmeye hazırlanan “Mucit Baba” filmini Turkcell TV+, Kablo TV, D-Smart ve FilmBox Live platformları üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı