Gap

Mirdesilerden Bağımsız Karaköprü Başkan Adayı Erdem’e tam destek

Mirdesi Aşiretine mensup Serhat Erdem’e aşiretinden tam destek geldi. Erdemi aile içi dayanışma ile her türlü zorluğun üstesinden gelineceğini söyledi.

Karaköprü Bağımsız Belediye Başka Adayı Serhat Erdem, Narlıkuyu Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Batur’un seçim bürosunda vatandaşlar ile bir araya geldi. Burada projeleri hakkında vatandaşlara bilgi veren Serhat Erdem, “Karaköprü’de bir mahalleden diğer mahalleye gidemeyenler koca ilçeyi nasıl yönetecekler.” diye konuştu.

 

Aşiret üyeleri destek verdi

Mirdesi Aşiretine mensup Bağımsız Aday Serhat Erdem, yine Mirdesi Aşiretine mensup Narlıkuyu Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Batur’ın seçim bürosunda aşiret üyeleri ile bir araya geldi. Aşiret üyelerinin tam desteğini alan Serhat Erdem, birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde her türlü zaferin kazanılacağını söyledi.  Burada yaptığı konulmada diğer adayların seçime ciddi para harcamalarını eleştiren Erdem, “bunlar israfın zirvesine çıktı” dedi.

 

İsraf ve savurganlığı eleştirdi

Konuşmasında Ak Parti’nin adayı Metin Baydilli ile Saadet Partisi’nin Adayı Essum Aslan’ı sert bir dille eleştiren Serhat Erdem, “Bu arkadaşlar çıkmış reklama milyonlarca lira para yatırıyorlar. Yatırılan bu parayı nereden çıkaracaklar biliyor musunuz; sizin paranızdan çıkaracaklar. 

Bakın, bir belediye başkanı görev süresi boyunca 600 bir lira toplam maaş alacak. Ama seçim süreci boyunca harcadığı reklam parası en az 2 Milyondur. Peki soruyorum; arada giden 1 milyon 400 bin lira nereden karşılanacak?. Bu insanlar sadece bizlere hizmet etmek için mi bu kadar para harcıyor.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı