Ekonomi

Milyar Dolarlık Sektör Buluşmasında Şanlıurfa Da Yer Alıyor

Tarsus Group bünyesindeki Life Media tarafından Zücaciyeciler Derneği ZÜCDER’in destekleriyle düzenlenen Uluslararası IDEAL HOMEX Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı için geri sayım başladı.

Tarsus Group bünyesindeki Life Media tarafından Zücaciyeciler Derneği ZÜCDER’in destekleriyle düzenlenen Uluslararası IDEAL HOMEX Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı için geri sayım başladı.
 
29 Mart – 01 Nisan tarihlerinde İstanbul Tüyap’ta gerçekleştirilecek fuarda yurt içi ve yurt dışından katılımcılar züccaciye, cam, porselen, seramik, çelik mutfak eşyaları, plastik ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları, hediyelik eşya, aydınlatma, ev tekstili ve çeyiz ürünlerinde 2018’in en yeni trendlerini sergileyecek.
 
Bu yıl 13. kez kapılarını açmaya hazırlanan IDEAL HOMEX’e Şanlıurfa’dan da Kılıçlar İthalat Mutfak Gereçleri katılıyor. Firma, Edessa markalı mutfak eşyası koleksiyonlarını dünyanın dört bir tarafından gelen ziyaretçilerle buluşturacak.
 
Dünya genelinde 15 farklı ülkede 130’un üzerinde fuar ve konferans etkinliği gerçekleştiren Tarsus Group’un küresel gücünü de arkasına alan IDEAL HOMEX, 29 Mart’ta kapılarını açıyor. Grup bünyesindeki Life Media tarafından düzenlenen IDEAL HOMEX 2018, züccaciye ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, ihracatçı, ithalatçı ve distribütör firmaları, başta perakende mağazaları ve horeca ekipmanı ihtiyacı bulunan turizm yatırımcıları olmak üzere, alışveriş merkezleri, zincir mağazalar, toptancılar ve profesyonel alıcılarla buluşturacak. 
 
Urfa’dan sektör profesyonelleri, alanlarıyla ilgili yenilikleri IDEAL HOMEX 2018’de bulacak!
 
Ziyaretçilerine, sektör liderleriyle bir araya gelme, 50 binin üzerinde yeni ürünü ve yüzlerce katılımcıyı tek çatı altında inceleme, sezonun tüm yeniliklerini yerinde görme, gelecek yılın tasarımlarıyla bugünden tanışma ve pek çok sektörden farklı üreticileri aynı platformda bulma avantajı sunan IDEAL HOMEX 2018, Şanlıurfalı sektör profesyonellerine de yeni işbirliği fırsatlarının kapılarını açacak.
 
“Sofra ve Mutfak Eşyaları, Dekoratif Ev Aksesuarları ve Hediyelik Eşyalar, Elektrikli Ev Aletleri, Plastik Ev Gereçleri, Çelik Mutfak Eşyaları, Cam, Porselen ve Seramik” ana kategorilerinde düzenlenen IDEAL HOMEX 2018 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu