Kültür

​Maslak 1453’te Zara ve Oktay Kaynarca Esintisi

​Maslak 1453’te Zara Esintisi Ünlü şarkıcı Zara önceki akşam Ağaoğlu Maslak 1453’teki Pm Restaurant’ta sahne aldı. Zara sevilen şarkılarını söylerken bir yandan da misafirler Zara’ya eşlik ettiler. Şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında Oktay Kaynarca, Emel Müftüoğlu, Mahmut Ziylan, Tarık Ünlüoğlu-Gülenay Kalkan ve Didem Taslan gibi simalar vardı.

Ünlü şarkıcı Zara önceki akşam Ağaoğlu Maslak 1453’teki Pm Restaurant’ta sahne aldı. Zara sevilen şarkılarını söylerken bir yandan da misafirler Zara’ya eşlik ettiler. Şarkıcıyı dinlemeye gelenler arasında Oktay Kaynarca, Emel Müftüoğlu, Mahmut Ziylan, Tarık Ünlüoğlu-Gülenay Kalkan ve Didem Taslan gibi simalar vardı.

Zara aynı zamanda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden set arkadaşı oldukları Oktay Kaynarca’ya ve tüm misafirlere teşekkür etti. Kaynarca’ya ayrıca senin de çok sevdiğin bir türküyü seslendireceğim diyen Zara, “Hüseynik’ten Çıktım Seher Yoluna” türküsünü söylerken Oktay Kaynarca da sahneye çıkıp Zara’ya eşlik etti.

 

Daha sonra Emel Müftüoğlu’nu sahneye davet eden Zara beraber “Leylim Ley” parçasını söyledi. Yine dayanamayan Oktay Kaynarca vokallerden birinin yanına gidip şarkıya eşlik etti.Zara gece boyunca söylediği şarkılarla büyük alkış topladı. Sahnesinin bitmesine yakın ünlü tiyatrocu Tarık Ünlüoğlu’nu da Zara’nın sahnesinde “Çok Yorgunum Beni Bekleme Kaptan” şarkısını solo olarak söyledi. Zara, sahne bitiminde hayranlarının herbiriyle hatıra fotoğraf çektirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu