Teknoloji

​MARVEL Future Fight, dünyadaki 70 milyon oyuncusuyla 3. yaşını kutluyor

Netmarble Corporation, dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun firması, bugün çok beğenilen oyunu MARVEL Future Fight’ın üçüncü yılını dünyanın her yerindeki 70 milyon oyuncusu ile birlikte kutluyor. Netmarble, bu özel günü kutlamak için oyunculara çeşitli oyun içi etkinlikleri ve bilgilendirme amaçlı bazı ‘Eğlenceli Bilgiler’ hazırladı.

Netmarble Corporation, dünyanın en hızlı büyüyen mobil oyun firması, bugün çok beğenilen oyunu MARVEL Future Fight’ın üçüncü yılını dünyanın her yerindeki 70 milyon oyuncusu ile birlikte kutluyor. Netmarble, bu özel günü kutlamak için oyunculara çeşitli oyun içi etkinlikleri ve bilgilendirme amaçlı bazı ‘Eğlenceli Bilgiler’ hazırladı.

MARVEL Future Fight, 2015 yılında yayınlandığından bu yana 70 milyondan fazla oyuncuya ulaştı. Oyun üstünden iki orijinal karakter Kaptan Amerika (Sharon Rogers) ve Luna Snow Marvel Evreni’ne eklendi. Görevler sırasında en fazla tercih edilen erkek süper kahraman Demir Adam, kadın süper kahraman ise Kaptan Amerika (Sharon Rogers) oldu. Thanos’a 11 milyon kez meydan okundu ve mağlup edildi. En çok tercih edilen kostümlerin arasında Loki’nin “Leydi Loki” ve Kaptan Amerika’nın (Sharon Rogers) “Yıldız Işığı Zırhı” oldu.

Geri sayım etkinliği başladı;

Resmi yıl dönümü öncesinde MARVEL Future Fight, 16 Nisan tarihinden 30 Nisan 2018 tarihine kadar sürecek bir geri sayım etkinliği başlattı. Oyun içi etkinliği, oyunculara aralarında Kategori-2 Karakter Seçicinin de bulunduğu ve 30 Nisan’da dağıtılacak ödülleri içerecek. Kategori-2 Karakter Seçici, oyunculara Kaptan Amerika (Sharon Rogers), Hulk ve daha fazla güçlü Kategori-2 karakterleri alma fırsatı verecek. 3. yıldönümünü kutlamak için, 30 Nisan’dan 7 Mayıs’a kadar sürecek olan, Premium Kahraman Kutuları kazanılabilecek 56 günlük giriş yapma ve çeşitli başka günlük etkinlikler düzenlenecek. Oyuncular, 3 Nisan’dan 1 Mayıs’a kadar altı kez 30 Güçlendirme Puanı kazanacak ve 30 Nisan’da oyuna giriş yapan oyunculara, özel bir 3. Yıldönümü Çizgi Roman Kartı verilecek. Ayın etkinliklerinde son olarak altın, ISO-8, özel ekipman ve daha fazlasını içeren özel bir satış olacak.

Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwong Lee, “3 yıl boyunca oyuncuların ve kahramanlarının dünyayı kötülüklerden koruma çalışmalarına destek verdiğimiz için gurur duyuyoruz, bu kadar zamandır bizimle olan herkese teşekkür ediyoruz ve önümüzdeki yıllarda evrenin iyiliği için iyi içerikler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

MARVEL Future Fight 25 Nisan 2018 tarihinde, 3. yıldönümünden önce yeni bir Avengers: Sonsuzluk Savaşı temalı güncelleme yayınladı ve mayısta yayınlayacakları ikinci Sonsuzluk Savaşı temalı güncellemenin de haberini verdi.MARVEL Future Fight, App Store® ve Google Play™ ile Dünya’nın her yerinde indirilebilir.App Store®: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-future-fight/id95570579 Google Play™: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb MARVEL Future Fight hakkında daha fazla bilgi için, lütfen web sitemizi ziyaret edin. http://marvelfuturefight.netmarble.com

Netmarble Corporation Hakkında;

Netmarble Corporation. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 4000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution,MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi içinhttp://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Netmarble ‘ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Marvel Entertainment Hakkında;

The Walt Disney Company’nin yüzde yüz iştiraki olan Marvel Entertainment, LLC, dünyanın önde gelen karakter tabanlı eğlence şirketlerinden biridir ve yetmiş beş yıldan fazla süredir çeşitli ortamlarda kullanılan 8000’in üzerinde karaktere sahip bir kütüphane üzerine kurulmuştur. Marvel, karakter markalarını eğlence, lisanslama ve yayıncılık alanlarında kullanır. Daha fazla bilgi için marvel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu