Güncel

Mardin’deki asayiş uygulamasında 6 kişi yakalandı.

Mardin merkez ve ilçelerinde 83 ekipten oluşan 446 polisin katılımıyla yapılan asayiş uygulamasında, aranan 6 kişi yakalandı.

Mardin merkez ve ilçelerinde 83 ekipten oluşan 446 polisin katılımıyla yapılan asayiş uygulamasında, aranan 6 kişi yakalandı.
 

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü, merkez ve ilçelerinde asayiş uygulaması yaptı. Trafik, asayiş, narkotik ve siber suçlar şubesinden polislerin katıldığı asayiş uygulamasında cafe, kıraathane, internet cafe, oyun salonları, kullanılmayan muhtelif binalar, öğrenci servisleri, şüpheli araç ve kişiler üzerinde arama yapıldı.

83 ekipten oluşan 446 polisin katılımıyla düzenlenen uygulamada, aranan 6 kişi yakalandı.

Mardin İl Emniyet Müdüründen yapılan açıklamaya göre, umuma açık alanların denetiminde 38 ekip ve 236 personelin katılımı ile 2 bin 686 kişinin sorgusu yapıldı. Uygulamada GBT’si yapılan şahıslardan 3’ünün arandığının tespit edilerek gözaltına alındı. 4 şahsa adli-idari işlem yapılırken, 145 umuma açık alan kontrol edildi ve 3 iş yerine ruhsatsız olduğundan idari işlem yapıldı. Bir şahsa idari işlem uygulanırken, 27 araç kontrol edildi.

45 ekip, 208 personel ve 4 arama köpeğinin katıldığı sabit yol uygulamasında ise bin 495 kişi sorgulandı. Uygulama kapsamında araması olan 3 kişi yakalandı. 530 araç kontrol edilirken, 12 araca 9 bin 88 TL para ceza uygulandı ve bir araç trafikten men edildi.

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı