Gap

Mardin’de Yaşanan Hırsızlık Anları Kameralara Yansıdı

Nusaybin’de hırsızlık anı kameraya yansıdı Mardin’in Nusaybin ilçesinde bir kuyumcuda yaşanan hırsızlık anı güvenlik kamerasına yansıdı.Mardin’in Nusaybin ilçesinde bir kuyumcuda yaşanan hırsızlık anı saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

İddiaya göre, Lozan Caddesi üzerinde bulunan Doğan Kuyumcusuna müşteri olarak gelen bir kişi yaklaşık 18 bin TL değerinde altın setini almak istediğini söyledi. Altın setini inceleyip fotoğraflarını çeken şahıs kuyumcunun bir anlık dalgınlığından faydalanarak bir saniye içerisinde rafın üzerinde bulunan altınları alarak kaçtı.

Kuyumcu rafın arkasından çıkana kadar hırsız izini kaybettirdi. Güvenlik kamerasına yansıyan hırsızlık anı sonrası polis şahsın yakalanması için soruşturma başlattı.

Hırsızlık anını anlatan Kuyumcu Kemal Doğan, altın setini rafın üzerine bıraktığı sırada telefonla konuştuğunu, telefonla konuştuğu sırada da hırsızın bir anlık dalgınlığından faydalanarak altınları alarak kaçtığını söyledi.

Altın setinin yaklaşık 18 Bin TL değerinde olduğunu kaydeden Doğan “Nusaybin son dönemlerde yabancılarla doldu. İlçemizde hırsızlık ve kapkaç sorunları artmaya başladı. Polisin bir an önce önlem almasını ve hırsızın yakalanmasını istiyorum.” dedi.

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu