Gap

Mardin’de Yardıma Muhtaç Öğrenciler İçin Kermes Düzenlendi

Mardinli öğrenciler yararına kermes Mardin’de yardıma muhtaç öğrenciler yararına kermes açıldı.Semerkand Vakfı Mardin İl Temsilciliği, yardıma muhtaç öğrenciler yararına kermes açtı.

Açılan kermeste yöresel yemeklerin yanı sıra, tatlı çeşitleri, hediyelik ürünler, giyim ve bayanların büyük bir özenle işlediği el ürünleri satışa sunuluyor.

Kermes hakkında bilgi veren Semerkand Vakfı Mardin İl Temsilcisi Dt. Mahmut Özel, kermesin öğrenciler ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar yararına düzenlediğini ve 27 Nisan’a kadar devam edeceğini söyledi.

Özel, “Kermeste gıdadan giyime, tatlı çeşitlerinden ev yemeklerine kadar birçok ürün satışa sunuluyor. Buradan elde etiğimiz gelirleri ihtiyaç sahibi öğrenciler ve halkımız yararına kullanılacak. Tüm Mardinlileri kermese davet ediyoruz. Özellikle mutfakta ablalarımız çok büyük fedakârlıkta bulunuyorlar. Birilerine yardım etmenin huzuru ile beraber birlik, beraberlik ve kaynaşmaya da vesile oluyor. Duyarlı kardeşlerimizin desteğini bekliyoruz. Destekte bulunan bütün kardeşlerimize teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyoruz.” dedi.

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı