Ekonomi

Lesaffre Türkiye’deki 25. yılını 25 özel hediye ile kutladı

Lesaffre Türkiye’deki 25. yılını 25 özel hediye ile kutladı Fırıncı Kazansın” sloganıyla düzenlediği çekilişle Türkiye’nin 16 farklı şehrine 25 hediye dağıtan Lesaffre’ın büyük ödülünün sahibi ise Sivas’tan Nazmi Aydın oldu.

Maya konusunda global referans Lesaffre, Türkiye’de geçirdiği 25 yılı birbirinden özel 25 hediye dağıtarak kutladı. “Fırıncı Kazansın” sloganıyla düzenlediği çekilişle Türkiye’nin 16 farklı şehrine 25 hediye dağıtan Lesaffre’ın büyük ödülünün sahibi ise Sivas’tan Nazmi Aydın oldu.

1992 yılından bu yana profesyonel maya çeşitleri, ekmek geliştiriciler, ekmek miksleri ve mayalı hazır karışım maddelerinin yanı sıra yürüttüğü faaliyetlerle de sektörü geleceğe taşımak adına katkılarda bulunan Lesaffre Turquie, Türk fırıncılarıyla beraber geçirdiği 25 yılı, 25 özel hediyeyle kutladı.

Öncelikli hedefi fırıncılara her zaman yakın olarak onların ihtiyaçlarını anlamak ve buna cevap verecek en inovatif ürünleri sunmak olan Lesaffre, fırıncılık sektörünün en büyük çekilişlerinden birine imza atarak 16 farklı şehirden 25 fırıncıya hediye kazandırdı.

15 Ekim – 30 Aralık tarihleri arasında, fırıncıların Lesaffre bayilerinden yaptıkları Özmaya, Hasmaya, Canmaya, Lesafmaya markalı yaş mayaların ya da Inventis, Pulso, Topmix markalı ürünlerin içinde yer aldığı her 100 TL’lik alışverişlerine bir çekiliş hakkı tanıyan Lesaffre, yaptığı çekiliş sonucunda 1 Ford Transit Custom, 10 Vestel LED TV, 10 iPhone 7 ve 4 Mataş Ekmek Dilimleme Makinası’nı kazananlarıyla buluşturdu.

Fırıncılara kazandıracak kampanyalarını sürdürecek olan Lesaffre’ın büyük ödülünün sahibi Sivas’tan Nazmi Aydın’ın oldu. Nazmi Aydın’ın kazandığı Ford Transit Custom, özel bir seremoni ile teslim edildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı