Gap

Küçük Kız Çocuğu Çıkan Yangında Feci Şekilde Hayatını Kaybetti

Küçük Kız Çocuğu Çıkan Yangında Feci Şekilde Hayatını Kaybetti Batman’ın Kozluk (Hazo) ilçesi Koçaklar (Zuğur) köyü Güveçli (Becıfte) mezrasında toprak bir evde bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. O sırada evde uyuyan 3 yaşındaki Melisa Aydın, yanarak hayatını kaybetti.

Batman’da bir evde çıkan yangında 3 yaşındaki bir kız çocuğu hayatını kaybetti. Batman’ın Kozluk (Hazo) ilçesi Koçaklar (Zuğur) köyü Güveçli (Becıfte) mezrasında toprak bir evde bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. O sırada evde uyuyan 3 yaşındaki Melisa Aydın, yanarak hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre, Halis Aydın’a ait topraklı evde bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı. Durumu fark eden aile, çocuklarını dışarı çıkarmaya başladı. Aile, o esnada içeride uyuyan 3 yaşındaki Melisa’yı da dışarı çıkarmaya çalışsa da yangının büyümesi nedeniyle başarılı olamadı. Baba Halis Aydın ıslak battaniye yardımıyla alevlerin arasına dalsa da büyüyen yangın küçük çocuğun kurtarılmasına engel oldu.

Çocukları gözleri önünde can veren Aydın ailesinin toprak evi, içindeki eşyalarla birlikte yanarak küle döndü ve yıkıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan küçük kız çocuğunun cenazesi ise otopsi işlemleri için Batman Bölge Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Yangının elektrik kablosundan kaynaklandığı ihtimali üzerinde duruluyor.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı