Advert
Advert
Personel Alımları
Bu makale 04 Mayıs 2018 15:10:49 Tarihinde eklenmiştir. 6912 Defa Okundu.

Şanlıurfa için en iyisi olsun.

Öncelikle Şanlıurfa’mız için hangisi hayırlı ise o olsun ancak geçen seçimlerde yaşamız olduğumuz heyecanı bu seçimde de yaşayacağız. Şanlıurfa aday adaylarımızın listeleri uzadıkça uzayı veriyor.

Merhaba Sevgili Okurlar,
 
 
Öncelik uzun süre bekledim ve artık listelerden önce yazımı yazma ihtiyacı duydum.               Öncelikle Şanlıurfa’mız için hangisi hayırlı ise o olsun ancak geçen seçimlerde yaşamız olduğumuz heyecanı bu seçimde de yaşayacağız. Şanlıurfa aday adaylarımızın listeleri uzadıkça uzayı veriyor. Ancak Urfa’nın bu seçimde güzel şeylerin olduğunu görüyorum. Adaylarımızın içinde Ensaf, İşci, İşadamı ,Engelli vs toplum her kesimin den adaylarımızı görüyorum. A partisinden Z partisine kadar hangi grup olursa olsun önce Urfa’mızın çıkarını gözünden bulundurmalı en öne durumlardan biri ve daha önceki vekillerimizin yaptıklarını ve yeni gelenlerin ise ne yapacağını göz önünde bulundurmaları en doğru adayların teamül yoklamasından sonra halka arz edilmesi en doğru anket ile en sevilen vekillerin çıkarılması hem halkımız için hem de Urfa’mız içinde en iyisi olacaktır. Çünkü Şanlıurfa halkı artık Ankara’dan gelemeyen bir vekil değil her zaman Şanlıurfa’dan ayrılmayan ve halkın arasında olabilecek tarafsız ve herkesime hitap edecek adayların seçilmesi gerekir en uygunuda budur. Çünkü artık siyaset yapabilecek adaylara ihtiyacımız var tam aksine aşiret olan torpili olan ve parası olanlarla değil halkın güvenini alan adaya yer vermelerisi daha huzurlu bir Urfa için en iyisi olacaktır. Mevcut iktidarın vermiş olduğunu projlerin hepsinin bitmesi gerekmektedir.Çünkü verilen bütün projlerin çoğu şuanda devam ediyor.
 
 
 
Yazım sonuna gelirken tek istemiş olduğumuz artık birilerin referansı ile değil emeği ile gelen halkın istemiş olduğu adaylar seçerlerse Şanlıurfa halkıda sandıkta en iyi kararı vereceğine eminim.
 
 
 Beni takip etmeye devam edin.
Etiketler
Yorum Yap
Advert
Advert
NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Advert
 Yandex.Metrica