Gap

Kısas’ta Parkların Bakım Onarım Çalışmaları Tamamlandı

​Haliliye Belediyesi, park ve bahçelerde yürüttüğü çalışmalar kapsamında Kısas kırsal Mahallesi’nde bulunan 4 parkta budama, bakım onarım ve yenileme çalışmalarını tamamladı.

Haliliye Belediyesi, park ve bahçelerde yürüttüğü çalışmalar kapsamında Kısas kırsal Mahallesi’nde bulunan 4 parkta budama, bakım onarım ve yenileme çalışmalarını tamamladı.
 
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Başkan Fevzi Demirkol’un talimatları doğrultusunda çalışmalarını merkez ve kırsal mahallelerde programlar dahilinde yürütüyor. Kış aylarında yapılması gereken çalışmaları aralıksız şekilde sürdüren ekipler, Kısas kırsal Mahallesi’nde bulunan 4 parkta da çalışmalarını tamamladı. Ekipler, Ahmet Eşref Fakıbaba, Murat Sefer, Şah Muhammet ve Mustafa Demir parklarında budama, oyun ve fitness gruplarının bakım onarımı ile bankların yenilenmesi çalışmaları yaptı. Murat Sefer Parkı’nda ayrıca, fitness grubunun etrafı bordur taşlarıyla çevrelendi ve güzel görünüm oluşması sağlandı.
 
Kısas Mahallesi sakinleri, Haliliye Belediyesinin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını ve Başkan Fevzi Demirkol’a teşekkür ettiklerini ifade etti.

Editör Mehmet Yakan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı