Ekonomi

KFC şimdi de “Tahinli Yoğurtlu Sos”la parmak ısırtacak

KFC, sossuz olmaz diyen tavuk severlere ve farklı lezzetler peşinde koşanlara yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Her yıl kısa bir dönem için usta şefler tarafından geliştirilen yeni bir sosu tüketicilerinin beğenisine sunan KFC, bu yıl ise “Tahinli Yoğurtlu Sos” ile fark yaratıyor.

KFC, sossuz olmaz diyen tavuk severlere ve farklı lezzetler peşinde koşanlara yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Her yıl kısa bir dönem için usta şefler tarafından geliştirilen yeni bir sosu tüketicilerinin beğenisine sunan KFC, bu yıl ise “Tahinli Yoğurtlu Sos” ile fark yaratıyor. Damaklarda tahin ve yoğurdun lezzet dansını yaşatan yeni KFC sosu, Kemiksiz Duble Çıtır Kovası ile beraber sunuluyor.

Tüketicilerin beklentilerini yakından takip eden dünyanın en büyük tavuk zinciri KFC, özgün tatlar sunmaya devam ediyor. Ürün çeşitliliğini müşteri görüşleri doğrultusunda sürekli geliştiren KFC’nin usta şefleri, daha önce haydari, tarhana ve acukadan esinlendiği soslarını tüketicileriyle buluşturmuştu. KFC şimdi de Hatay yöresinden ilham aldığı Tahinli Yoğurtlu Sos ile parmakları ısırtıyor. Susam parçaları, tahin, yoğurt, mayonez ve özel baharatlarla sos tutkunlarının yeni tutkusu olmaya güçlü bir aday olan Tahinli Yoğurtlu Sos’la birlikte, KFC’nin ranch, acı sos, sarımsaklı mayonez, acılı mayonez ve barbeküden oluşan sos seçkisi daha da genişliyor.

Şubat’ta sos tutkunlarına muhteşem ziyafet

Tahinli Yoğurtlu Sos, şubat sonuna kadar Kemiksiz Duble Çıtır Kova’nın zengin içeriğiyle birlikte tavuk severlere farklı bir deneyim yaşatacak. Şubat ayı için hazırlanan Kemiksiz Duble Çıtır Kova’nın yanında çıtır kıtır cips sos ile birlikte de servis edilen Tahinli Yoğurtlu Sos, sos tutkunlarına muhteşem bir ziyafet verecek.

İçerisinde ise 8 Kemiksiz Çıtır, 10 Hot Shots, 2 KFC Ekmeği, 2 Normal Boy Patates, 2 Normal Boy İçecek, 1 Adet 5’li Soğan Halkası, 2 Tahinli Yoğurtlu Sos ve 2 Kıtır Cips’in yer aldığı Kemiksiz Duble Çıtır Kova 38TL’ye tavuk severlerle buluşuyor.

Editör: Ramazan CENGİZ

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu