Biyografi

Kendimi Riske Atmak İstemedim Takıma Zarar Verebilirdim

Survivor’da dün yine büyük heyecan vardı. Dokunulmazlık oyununda best-off’a çıkmayan İlhan Mansız, kendini riske atmak istemedi ve oyuna çıkmadığını açıkladı.

TV8 ekranlarında yer alan Survivor’ ikinci dokunulmazlık oyunu yapılan kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu ve takımlar birbirlerini iki tur sonunda yenmeyi başardı. İlk turda başarılı bir performans sergileyen fakat best-off’ta yer almayan İlhan Mansız, kendini riske atmak istemedi ve oyuna katılmadı.

İlhan Mansız, best-of’a yapılan mücadelede sakatlık olma ihtimali sebebiyle kendini riske atmak istemedi ve takıma zarar verebileceği ihtimaline karşı mücadelede yer almadı.

İlhan Mansız, “Dokunulmazlık oyununda ben de best-off’a çıkabilirdim, ancak çıksaydım adalem yırtılabilirdi veya yüzde 100 performansımı sergileyemezdim. Yani takıma büyük zarar vermiş olurdum. O anlamda daha dürüst olunması gerekiyor.

Survivor 2017′ yarışmasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu gönüllüler, ikincisi ise ünüler takımı kazandı. Sabriye ve Fatih’den sonra Sadin ve Erdi elenme adayı oldu.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu