Biyografi

Kate Hudson’un Platonik Aşkı Bakın Kim Çıktı

Ünlü aktris Kate Hudson, modacı Michael Kors ile oynadığı tahmin oyununda “hangi ünlüye tutuldun?” sorusuna Jeff Bridges yanıtını vererek herkesi şaşırttı.

Ünlü moda tasarımcısı Michael Kors’un yapımcılığını üstlendiği ‘ Glamour Games’in üçüncü bölümünün konuğu Hollywood yıldızı Kate Hudson oldu.

Glamour Games’in 2015 yılında çekilen ilk bölümüne model Gigi Hadid, ikinci bölümüne ise yine ünlü bir manken olan Lily Aldridge konuk olmuştu. Yıllardır tanışıklığı bulunan Kors ve Hudson, oyunun kuralı gereği birbirlerine bazı ipuçları vererek belli kategorilerdeki sevdikleri şeyleri tahmin etmeye çalıştı. 57 yaşındaki modacı Kors, üçüncü bölüme özel isim olarak da ‘Fave Game’ adını verdi.

PLATONİK AŞKI OLAN AKTÖRÜ, AKTÖR BABASININ KARDEŞİNE BENZETTİ

Tahmin oyununda kategorilerde Michael Kors, ‘favorin olan hangi ünlüye tutuldun?’ sorusunu sorunca 37 yaşındaki Hudson, ünlü modacıya bazı ipuçları vermeye başladı. On saniyelik süre zarfında güzel aktris, ‘Ahbap’, ‘ahbap’ diyerek ‘Büyük Lebowski’ filmindeki karakterin adını ipucu olarak verdi. Soruyu soran Kros aktörün adını çıkaramayınca ipucu vermeye devam eden Hudson: “Büyük Lebowski filminde hani tuhaf şekilde sanki babama kardeşi olabilecekmiş gibi benzeyen adam.” dese de modacı cevabı bilemedi. Aktris, süre bitince bir zamanlar platonik aşk duyduğu ünlü aktörün Jeff Bridges olduğunu söyledi.

Glamour Games’in üçüncü bölümünün tüm rauntlarını kazanan Kate Hudson oyunun galibi oldu. Ünlü oyuncu çok fazla ipucuna ihtiyaç duymadan modacının sorularını bilerek, Kros’u gayet iyi tanıdığını da göstermiş oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu