Gap

Karaköprü Bağımsız Adayı Erdem, Sadece saz çalacağım

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde Bağımsız belediye Başkan adayı olan Serhat Erdem, bağlama çalarak sosyal medyada gündeme oturdu.

Şanlıurfa’nın merkez Karaköprü ilçesi Bağımsız Belediye Başkanı Serhat erdem, yürüttüğü mütevazi seçim çalışmasıyla vatandaşın dikkatini çekmeye devam ediyor. Gece gündüz sahada olan ve her vatandaş ile tek tek ilgilenen Serhat Erdem, 31 Mart seçimlerinin iddiaları isimleri arasında görülüyor. Karaköprü’de seçimin kaderini belirleyecek isimlerden biri olan Erdem’e sosyal medya üzerinde büyük destek geliyor. 
 

Sadece saz çalacağım

Sürekli olarak ortaya attığı usulsüzlük iddiaları ile gündeme gelen Erdem, bu sefer çok farklı bir şekilde gündeme oturdu. Eline bağlama alan Erdemi sıradan bir siyasetçi olmadığını da ortaya koydu. Çaldığı bağlama ile bir siyasetçinin yanında sanatçı olduğunu da ortaya koyan Erdem, “ Ben sadece saz ve halkımın gönlünü çalacağım. İhale peşinden koşan bir başkan değil sizinle sazda sözde buluşan bir başkan olacağım.”dedi.

 

Sanatçı halkın sesi ve soluğudur

“Bizim başkanlığa talip olmamız birilerini ya da kendimizi zengin etmek değildir” diyen Erdem, “Bir sanatçı hiçbir zaman dünya malına gönül vermez. Sanatçı dediğiniz zaman bir noktada halkın sesi soluğudur. Bu anlamda ben de Karaköprü halkının sesi ve soluğu olmaya aday oldu. Tek derdimiz daha güzel daha aydınlık yarınlara sahip bir Karaköprü’dür. Karaköprü narlıktır türküsünü hep beraber söyleyeceğiz.” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı