Gap

Karaköprü Ak Ocaklar Teşkilatı Belediye Başkan Yardımcısını Ziyaret Etti

Geçtiğimiz hafta (25/01/2017) Çarşamba günü Karaköprü Ak Ocaklar ilçe başkanlığına seçilen Ahmet Akagündüz çalışmalara hızlı başladı.

Ak Ocaklar Karaköprü ilçe başkanlığı olarak başkanlığa yeni gelen Ahmet Akagündüz Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Müslüm Topal’ı makamında ziyaret etti. 

Akagündüz; “Ak Ocaklar karaköprü teşkilatı olarak sosyal projeler üretmek ve halkımızın huzur ve refahı için geceli gündüzlü çalışarak elimizi her türlü taşın altına koymaya hazır olduğumuzu ifade etmek isterim” dedi. Karaköprü Belediye başkan yardımcısı Müslüm Topal Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Karaköprü belediyesi olarak Ak Ocakları Karaköprü İlçe teşkilatına Sosyal projeler kapsamında ihtiyaç halinde destek olacaklarını belirtti.

Ayrıca ziyaret esnasında referandum süreci ile ilgili görüş alışverişinde bulunan Akagündüz ile Topal ülkenin içinde bulunduğu bu karışık durumun, içeride ve dışarıda potansiyel düşmanların harekete geçtiği bir dönemde koordineli hareket etmenin önemli olduğunu belirten Karaköprü Ak Ocaklar ilçe başkanı Ahmet Akagündüz “Teşkilatım ve şahsım adına referandum sürecinde başarıya ulaşmak ve evet konusunda gerekli çalışmayı yapmak adına çalımalarımızın koordineli geçmesi için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Müslüm Topal Ak ocaklar Karaköprü ilçe başkanı Ahmet Akagündüz ve teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti

Editör Ramazan Cengiz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu