Gap

Kapanan O Cadde Tekrar Trafiğe Açıldı

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası güvenlik gerekçesi ile çift taraflı trafiğe kapatılan Şanlıurfa Emniyet müdürlüğünün önünden geçen Emniyet caddesi bu gün trafiğe geri açıldı

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası güvenlik gerekçesi ile çift taraflı trafiğe kapatılan Şanlıurfa Emniyet müdürlüğünün önünden geçen Emniyet caddesi bu gün trafiğe geri açıldı.
Haliliye ilçesine bağlı  Yenişehir Mahallesi Emniyet Caddesi üzerinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğünde, güvenliği sağlamak amacıyla 15 Temmuz darbe girişimi gecesi cadde trafiğe kapatılmıştı.

Esnafın Yüzü Güldü

Trafiğe kapatılan Emniyet Caddesi yeniden trafiğe açıldı. Cadde üzerinde bulunan iş yeri sahipleri ve esnaflar, 8 ay sonra trafiğe açılan yol ile yüzleri güldü.
Cadde üzerinde bulunan iş yeri esnaflarından Aziz Keser, yolun tekrar trafiğe açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Yaşlı ve özürlü vatandaşlar ciddi sıkıntı çekiyordu

İki gündür trafiğe açılan yol sayesinde işlerinde hareketlilik olduğunu belirten Esnaf Keser, “İnşallah bir daha yolumuz trafiğe kapanmaz. Esnaf olarak çok zor günler geçirdik. Temennimiz yolun bir daha kapanmamasıdır.
Valimize, emniyet müdürümüze ve yolun açılmasına vesile olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Emniyet Caddesinde oturan vatandaş  Ahmet Koyuncu, yolun açılmasının en çok yaşlılara yaradığını, yolun trafiğe kapalı olmasında yaşlıların evlerine gitmekte sıkıntı çektiğini, şimdi ise böyle bir sıkıntının yaşanmadığını söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu