Biyografi

Jolie ve Pitt Çifti Boşanmada Özel Yargıç Kullanacak

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanmada özel yargıç kullandığı bildiriliyor.Çift, Pazartesi günü CNN’e yaptığı açıklamada, aktris Angelina Jolie ve Hollywood’un en gösterişli ve güçlü çiftlerinden biri olan aktör Brad Pitt, boşanmalarını kamuoyu önünde tutmak için özel bir yargıç kullanacaklar.
Çift, ortak bir bildiride, “boşanma evraklarının ve işlemlerinin, çocuklarının ve ailenin gizlilik haklarını korumak için” mühür altında tutulması için anlaşmaya vardı.

Mahkeme, Los Angeles Yüksek Mahkemesinde uzlaşmaz farklılıklardan ötürü, Oscarlı yıldız Jolie’nin Eylül ayında boşanma davası açtığını belirtti.
Boşanmada, Pitt’in altı çocuğunun bir veya daha fazlasının önünde öfkesine yenilerek olay çıkardığı bildirilen ve özel bir uçakta gerçekleşen bir olayın ardından aniden geldi.

Jolie, çocuklarının velayetinin kendisinde kalmasını, Pitt’in istediği zaman izin alarak çocuklarını görmeye gelebileceğini istedi ancak eş desteği istemedi. Jolie ayrılma tarihlerini 15 Eylül olarak açıkladı.

“Brangelina” olarak bilinen Jolie ve Pitt, iyi görünümleri, başarılı filmleri ve aktivizmi sayesinde eğlence dünyasının en gözde çiftlerinden biriydi. çift uzun süren birliktelikten sonra  2014’te evlendiler.
Kasım ayında Brad Pitt, çocuk istismarı iddialarından beraat etti ve çocuklarının birlikte vesayet edilmesi için başvuruda bulundu.

Editör Mehmet Yakan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu