Biyografi

İvan’a Türk Erkekleri İçin Ne Söyledi

Türk erkeklerine çeşitli tavsiyeler yapan modacı Ivana Sert, “Parayı arabaya değil giyime harcayın. Şapka ve eldiven kullanın. Modacı Ivana Sert, bu defa bayanlara değil erkeklere tavsiyeler yaptı. Sert, erkeklerin parayı arabalarına değil giyime harcamaları gerektiğini söyledi, “Bizim nasıl bir oda dolusu elbiselerimiz var sizin de öyle olmalı.

IVANA SERT’TEN ERKEKLERE TAVSİYELER

Bir firmanın yaptığı güzellik ve bakım günleri programı için Türkiye turnesine çıkan stilist ve moda tasarımcısı Ivana Sert, Samsun’da olan bir alışveriş ve yaşam merkezinde yapılan programa katıldı. Program evvelinde açıklama yapan Ivana Sert, erkeklere giyim konusunda tavsiyede bulundu. 

Ivana Sert, “Erkekler takım elbise giyip sade olarak bırakıyorlar. Fular veya farklı şapka takabilirler. Eldiven kullanabilirler. Küçük aksesuarlar çok önemli. Çünkü bir model ve tarz yaratan aksesuarlardır.

ERKEKLERİN AYAKKABI KONUSUNDA SORUNU VAR

İvana Sert, erkeklerin giyim kuşamı hakkında konuşurken ayakkabılarına a değindi. “Ayakkabı konusunda da sorun var. Bizim yüz tane ayakkabımız olursa eğer erkekte de olmalı bana göre. Çeşit çeşit ayakkabı olmalı. Erkekler çok az ayakkabı alıyor. ‘Bir siyah, bir kahve birde bordu olsun’ diyorlar. Ama bence yanlış.

Rengarenk ve modelli olmalı. Farklı tarzlarda olmalı. Ayrıca kot pantolonları sadece bir tane koyu renk bir tane de açık renkli olmamalı. Onda da çeşitli renkler olmalı. Gömleklerde beyaz, mavi ve gri olmalı, renkli olmalı düzenli olmalı. Kravatlarda öyle olabilir. Sıkıcı tek renk kravat olmamalı. İnce kravatlar var. O daha modern görünüyor.

İVANA SERT ERKEKLER BİRAZ DA GİYİME PARA HARCASIN

Ivana Sert, konuşmasına şöyle devam etti: “Her şey yaşına göre aslında. Ama renkler ve renk uyumları kişiyi biraz açmalı. Kendilerini çok sıkı tutuyorlar. Bir kaç takım elbise, bir ya da iki kazak ya da iki tane pantolonla değil gardırobu açmaları gerekiyor. Biraz daha genişlemesi gerekiyor. Bizim nasıl bir oda dolusu elbiselerimiz var. Sizin de öyle olmalı. Parayı biraz onun için harcayın arabalar için değil. Herkes araba ve teknoloji peşinde bence giyime harcayın.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu