Biyografi

İstediği Sonunda Oldu O İsim Survivor’a Veda Etti

Survivor 2017’de ilerleyen yaşı sebebiyle yapılan mücadelede başarısız olduğunu söyleyen ve arkadaşlarından kendisini eleme potasına girmesini isteyen Tarık Mengüç adaya veda etmiş oldu.

Survivor 2017’de dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından Sabriye, Adem, Tarık ve Çılgın Sedat eleme potasına girdi. Gelen SMS oylama neticesinde adadan Tarık Mengüç gitti.

4 KİŞİ ELEME POTASINA GİRDİ

Survivor 2017’de bu hafta ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı ada konseyine çıktı. Tarık Mengüç, isteği üzerine konseyde en çok onun ismi yazılan isim oldu. 

Bireysel dokunulmazlık sahibi İlhan Mansız ise kendi ricası üzerine Sedat Karputu’yu (Çılgın Sedat) Adem’in karşısına aday olarak gösterdiğini söyledi. Böylece Ünlüler takımından Sabriye, Adem, Tarık Çılgın Sedat eleme potasına girdi.

TARIK MENGÜÇ ELENMEK İSTEMİŞTİ

Gelen SMS oylama neticesinde Tarık Mengüç’ün sonunda istediği oldu ve ünlü şarkıcı adaya veda etti. 

Geçtiğimiz günlerde Survivor’a oğlunun isteği ile katıldığını söyleyen Tarık Mengüç, yaşı 45 olmasına rağmen oradaki genç yarışmacılar ile savaşmaya çalıştı fakat başarılı olamadığını söyleyip arkadaşlarının kendisini eleme potasına girmesini istemişti.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu