Güncel

İsrail HAMAS’ın Siber Saldırılarına Karşı Siber Büroyu Yeniledi

İşgalci Siyonist rejim İsrail HAMAS’ın siber saldırıları karşısında çaresiz kalınca! Çareyi siber büroyu yenilemekte buldu.

İşgalci Siyonist rejim İsrail HAMAS’ın siber saldırıları karşısında çaresiz kalınca! Çareyi siber büroyu yenilemekte buldu.  
Siber büroyu yenileyerek HAMAS’ın siber saldırılarını durdurmayı amaçlayan siyonistlerin söz konusu saldırılar karşısında yenilenen Siber Büro ne kadar etkili olabileği ise bilinmiyor.
 
Siyonist Rejim iç istihbarat örgütü Şin Bet’in kontrolü altında İsrail Siber Bürosunun yeniden yapılandırıldığı açıklandı. İsrail, siber bürosunu yeniden yapılandırmayla birlikte Filistinlilerin siber saldırılarını engelleyebilmeyi ümit ediyor.
 
İSRAİL SİBER SALDIRILARI BİR TÜRLÜ ENGELLEYEMİYOR
 
Filistin direnişi karşısında her koşulda rezil olan İsrail, sanal alemde de aynı kaderi yaşıyor. İsrailli yetkililer, Filsitin direnişinin siber saldırıları karşısında büyük korku yaşıyor. Söz konusu duruma ilişkin geçtiğimiz hafta bir rapor hazırlayan Sİyonist Walla adlı haber sitesi de Hamas’ın siber saldırılarının İsrail’i korkuttuğunu belirtmişti.
 
Walla sitesi, bütün önlem ve tedbirlere rağmen İslamî Direniş Hareketi (Hamas)’ın sosyal paylaşım sitelerinde açtığı sahte isimlerle asker ve subayların telefonlarına girmeyi başardığını da kaydetmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı