Kültür

İki Kaliteli Yeni Dizi; Unikitty ve Ivando

Cartoon Network, Türkiye’deki 10’uncu yaşını yepyeni çizgi filmlerle kutluyor. Bir Lego karakteri olan Unicorn kedicik Unikitty ile yeni bölümleri Türkiye’de ilk kez bir web oyunu içinde yayınlanan “Cesur Prens Ivando”nun maceraları Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor.Cartoon Network, Türkiye’deki 10’uncu yaşını yepyeni çizgi filmlerle kutluyor. Bir Lego karakteri olan Unicorn kedicik Unikitty ile yeni bölümleri Türkiye’de ilk kez bir web oyunu içinde yayınlanan “Cesur Prens Ivando”nun maceraları Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor.

Cartoon Network’ten çocuklara birbirinden eğlenceli iki çizgi film daha! Lego dünyasında yaşayan Unicorn kedicik Unikitty ile altın tüyün peşine düşen “Cesur Prens Ivando” yeni maceralarıyla Cartoon Network ekranlarında çocukları bekliyor.

Ivando’nun yeni bölümleri, Türkiye’de ilk kez televizyondan önce web oyunu içinde yayınlandı.

Türkiye’de bir ilk yapılarak tüm bölümleri televizyondan önce web oyunu içinde çocuklarla buluşan Cesur Prens Ivando, sadık yardımcısı Bört’le birlikte ‘altın tüy’ün izini sürüyor. “Yakışıklı” Ivando’nun ormandaki serüvenleri Cartoon Network’ün Kısalar Özel Kuşağı’nda yer alıyor. Çocuklar Ivando’nun maceralarını her gün 07.30 ve 15.00 saatlerinde yayınlanan Cartoon Network Kısalar Özel Kuşağı’nda izleyebiliyor. Çocuklar, Ivando’nun yeni bölümlerinin de olduğu macera oyununa www.cartoonnetwork.com.tr adresinden ulaşabiliyor.

Hem Lego hem de Unicorn kedicik!

Uni Krallığı’nın prensesi “Unicorn kedicik Unikitty”, krallığında herkesin mutlu yaşaması için elinden geleni yapıyor. Oyun oynamayı çok seven ve mutluluk saçan Unikitty’nin, Uni Krallığı’ndaki birbirinden eğlenceli maceraları hafta içi her gün 09.30 ve 19.30 saatlerinde, hafta sonu ise 15.30’da Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor. Unikitty, “Krallığı Kurtar”, “Işıltı Saçar” ve “Unikitty’nin Hiper Testi” oyunlarıyla www.cartoonnetwork.com.tr adresinde çocuklarla buluşuyor.

Cartoon Network Hakkında:

Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-11 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı