Güncel

IHO EBRAR’dan Vanlı Öğrencilere Kışlık Yardımı Yapıldı.

​Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Van Umut Kervanı aracılığıyla 300 öğrenciye kışlık bot ve mont yardımında bulundu.

​Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Van Umut Kervanı aracılığıyla 300 öğrenciye kışlık bot ve mont yardımında bulundu.
 

Merkezi Hollanda’da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Van Umut Kervanı aracılığıyla öğrencilere 300 adet bot ve mont yardımında bulundu.

Dünyanın birçok ülkesinde yardım faaliyetlerinde bulunan İHO EBRAR, Türkiye’de de imkânı olmayan aile ve öğrenciler için aralıksız çeşitli yardımlarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Van Umut Kervanı yetkililerinden Sait Koç, IHO EBRAR’ın sık sık Van’da yardım faaliyetlerinde bulunduğunu belirterek, “Merkezi Hollanda’da bulunan Uluslararası Yardım Kuruluşu IHO EBRAR, Van ve ilçelerinde ihtiyaç sahibi öğrencilere 300 adet bot ve mont yardımında bulundu. Bizler de Van umut kervanı olarak İHO EBRAR’ın Van’daki yardım faaliyetlerine aracı olduk.” diye konuştu.

Yardımları alan öğrenciler, aldıkları bot ve montlar için sevinç duyarken bu kış aylarında da kendilerini unutmayan hayırseverler ve yardım kuruluşlarına teşekkür ettiler. 

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu