Biyografi

İdo Tatlıses Emniyetin Yanında Olduğunu Duyurdu

Yaşanan Terör Olaylarından Rahatsızlık Duyduğunu Paylaşmış Olduğu Twet İle Dile Getiren İdo Tatlıses Emniyet Güçlerine Destek Amaçlı Bir Paylaşımda Buludundu

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen bombalı saldırı sonrasında ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından polislerle çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak, onlara destek verdi. ‘Polisimin Yanındayım’ hashtagi altında paylaşımlarda bulunanlardan biri de İdo Tatlıses oldu.

İDO TATLISES UYARDI: FOTOĞRAF ESKİDİR

Patlama sonrasında desteğini gösterebilmek adına polislerle eskiden çektirilmiş bir karesini paylaşan Tatlıses, fotoğrafta gülümsediğinden olsa gerek, bir uyarıda bulunma gereği hissetmiş. Tatlıses, paylaştığı fotoğrafa; “#polisiminyanindayim (Fotoğraf eskidir. Başka anlamlar çıkarmayınız)” notunu düştü.


“HEP BİRLİKTE POLİSİMİZİN DESTEKÇİSİYİZ”

Instagram hesabından açıklama yapan İdo Tatlıses, paylaştığı bir yazıda da “Bir bütün olarak Türkiye’yi ve hepimizi hedef alan bu menfur saldırıyı lanetliyoruz. Millet olarak, sanatçısıyla, sporcusuyla, esnafıyla, siyasetçisiyle, işçisiyle, öğrencisiyle hep birlikte polisimizin destekçisiyiz. Bizim huzurumuz, güvenliğimiz ve geleceğimiz için canını feda etmekten kaçınmayan Polisimizin her zaman yanındayız” mesajını paylaştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu