Gap

İçişleri Bakan Yardımcısı Batman’da İncelemelerde Bulundu

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Batman’a gelerek bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu, yeni Hasankeyf yerleşim bölgesinde incelemeler yaptı.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Batman’a gelerek bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu, yeni Hasankeyf yerleşim bölgesinde incelemeler yaptı.
 

İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, çeşitli inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Diyarbakır’dan karayolu ile Batman’a geldi.

Bakan Yardımcısı Ersoy, Vali Ahmet Deniz, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ile siyasi parti temsilcileri tarafından karşılandı. Valilik makamına geçen Bakan Ersoy, Vali Deniz ile bir süre sohbet etti.

Valilik ziyaretinin ardından Vali Ahmet Deniz ile birlikte Gercüş ilçesine geçen Ersoy, Kaymakam Ünal Koç’tan ilçede yürütülen çalışmalara ilişkin brifing aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından ilçe esnafını ziyaret eden Ersoy, bir çayevinde vatandaşlarla çay içip bir süre sohbet etti, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Daha sonra Hasankeyf ilçesine geçen Ersoy, İmam Abdullah Zaviyesi ve Türbesi ile Zeynel Bey Türbesini ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında ilçe Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven ve İlçe Belediye Başkanı Abdulvahap Kusen’den bilgi aldı.

Hasankeyf ziyaretinin ardından Beşiri ilçesine geçen Ersoy, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Maslak’tan ilçede yürütülen çalışmalara ilişkin brifing aldı.

Ziyaret ve incelemelerin ardından Ersoy, Batman’dan ayrıldı.

İLKHA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu