Kültür

​İçindeki Çocuğu Arayanlar İçin ABM Yayınevinden Ekspres

Çarçabuk, telaşsız, şimşek gibi! Ekspres, içindeki çocuğu arayanları en doğru istasyona götürürken okuyucularına da yol arkadaşı olacak.

Üç kitaptan oluşan Bidigago serisinin yazarı Eda Albayrak’ın kaleme aldığı ve abm Yayınevi tarafından yayımlanan Ekspres, yaratıcı düşünme egzersizleriyle yetişkinlerin ellerinden düşmeyecek bir kitap. Yaratıcı zekâyı geliştiren, birbirinden eğlenceli oyunlar ve esnek düşünmeye yönlendiren aktivitelerle dolu olan bu kitap; bir yol arkadaşı, iş arkadaşı ve her türlü can sıkıntısına bir çözüm önerisi. Hem de çarçabuk, telaşsız, şimşek gibi! Ekspres, içindeki çocuğu arayanları en doğru istasyona götürürken okuyucularına da yol arkadaşı olacak.

Limon gibi sıkılanlar, düşünüp düşünüp duranlar, durup durup düşünenler, işlerinden bunalanlar, yollarda ömrü geçenler, ömrü geçip giderken durup izleyenler ve yepyeni bir fikir arayanlar buraya! abm Yayınevi’nin yayımladığı Ekspres, Eda Albayrak tarafından sizler için kaleme alındı. Eğlenmeye, gülmeye ve kendinize şapka çıkarmaya hazır mısınız? Yaratıcılığınızı keşfetmek için bu kitapla oynamak istemez misiniz? Her zamankinden farklı düşünmeye var mısınız? O halde haydi Ekspres’in sayfalarını açın ve içine atlayın. O sayfalarda sizi her türlü can sıkıntısından kurtaracak birbirinden eğlenceli oyunlar ve esnek düşünmeye yönlendirecek aktiviteler bekliyor. 
 

Kitap Adı: Ekspres

Yazar Adı: Eda Albayrak

Resimleyen: Öznur Sönmez

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 136

Ebat: 19 cm x 24 cm

Baskı Tarihi: Kasım 2017

Etiket Fiyatı: 27,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

Editör: Mehmet YAKAN

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı