Biyografi

İçerde Dizisine Hangi Ünlü Geliyor?

İçerde” dizisinde elinde çiçekle görülen Kudret karakteri kim olduğu çok merak edildi. “İçerde” dizisine dahil olan ünlü oyuncu Uğur Yücel di. Kudret karakterini canlandıracak.

Hafta başından beri merak edilen ve #kimbukudret etiketiyle sosyal medyayı sallayan dizi geçen haftaki bölümünde ortaya çıkan Kudret karakteri Uğur Yücel olduğunu yapılan tanıtım da büyük beğeni topladı.

BEN KUDRET SÖNMEZ TEK İNADINA ÖLMEDİM

İçerde”nin Pazartesi günü ekrana gelen 23. bölümünde Handan’ın patronu Kudret ile telefonda konuşurken Mert’in onu duyduğu anlarda “Celal Duman hala size çalıştığımı bilmiyor, bunu duyunca şaşkınlıktan küçük dilini yutacak” dediği anlar akıllarda kalmıştı.

Merakla beklenen tanıtımda Kudret’in “Nermin’in öldüğü gün bende sıktım kafama. Sandım ki mis kokulu bahçelerde güzelimle tekrardan buluşacağız. Seneler var soruyorum kendime dost kimdi, kardeş kimdi, sevdiğin bayan kimdi? Bazen diyorum hepsini unutsam, keşke unutsam. Ağzımda hiç geçmeyen bir kan tadı burnumda ispirto kokusu. Ben Kudret Sönmez Tek. İnadına ölmedim dediği sahne büyük yankı oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

EDİTÖR: Kadir Kurtay

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu