Biyografi

İçerde Büyük Hayal Kırıklığı Yaşandı

İçerde dizisi 14. bölüm dün akşam show tv ekranlarında hayal kırıklığı ile başlayıp hayal kırıklığı ile sona erdi, seyircisine heyecanlı sahneler yaşatan dizi dün akşamki bölümünde sosyal medya da tepki aldı

Hayal kırıklığı ile dolu içerde 14. bölüm yayımlandı, Her bölümüyle olay yaratan dizi 14. bölümüyle izleynlerin beğenisini kazanamadı, İçerde dizisi 14. bölümde neler yaşandı ?


“İçerde”nin 14. bölümünde; Celal, Melek’in öz kızı olduğunu bilen tek kişinin patron denen adam olduğunu ve patronun da Coşkun’la bağlantısı olduğunu düşünüyordur. Mert, Celal’e Yusuf Müdür’ün istifa ettiğini söyler. Celal sebebini merak eder, Mert’e gelişmelerden haberdar olmak istediğini söyler. İstifa dilekçesini veren Yusuf, gizli polis Sarp’ın dosyasını Mert’e devretmek üzeredir. Celal ve adamları patronun izini sürmeye devam ediyorlardır. Füsun, Melek’e yaptıklarından dolayı teşekkür etmek için evine yemeğe davet eder. Sarp’ın patron Umut planı zannettiği kadar kolay sonuca ulaşamayacaktır. Bu tehlikeli oyunun bir bedeli olacaktır.
 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu