Spor

I. Under Armour Gece Koşuları 24 Mart’ta start alıyor.

Ateşböcekleri Belgrad Ormanı’nda buluşuyor! I. Under Armour Gece Koşuları 24 Mart’ta start alıyor. Bir ayakkabı firmasının sponsorluğunda tertip edilen spor daha sağlıklı bir yaşam için start alıyor, oldukça yoğun ilgi beklenen koşuda kazanan sağlık olacak.

Yılın farklı zamanlarında Belgrad Ormanı Neşet Suyu parkurunda gerçekleştirilen Under Armour Gece Koşuları’nın en büyük amacı gece koşmanın keyfine varmak ve katılımcılarına festival havasında bir spor deneyimi yaşatmak.

Uzunetap tarafından düzenlenen ışıl ışıl, eğlenceli ve spor ile taçlandırılmış serinin 2018’deki ilk koşusu 6K ve 12K kategorileri ile 24 Mart Cumartesi günü Belgrad Ormanı Neşet Suyu parkurunda

gerçekleşecek.

Ateşböcekleri misali kafa lambalarıyla koşacak/yürüyecek katılımcılar, start öncesi gerçekleşecek olan mini festival veorganizasyon tarafından hazırlanan küçük sürprizler ile ışıl ışıl ve spor dolu gecenin tadına varacaklar. 

 

 

Yılın farklı zamanlarında Belgrad Ormanı Neşet Suyu parkurunda gerçekleştirilen Under Armour Gece Koşuları serisi 6K ve 12K olmak üzere iki parkurda gerçekleştirilmektedir.

Yarış takvimi:

24 Mart 2018, Cumartesi
23 Haziran 2018, Cumartesi
8 Eylül 2018, Cumartesi 

Under Armour Gece Koşusu Detayları 
 

 

Tarih: Mart 24
Saat: 18:00 – 23:59
Etkinlik Kategori: Koşu
Etkinlik etiketleri: 12K, 6K, Belgrad Ormanı, gece, gece koşusu, İstanbul, night run, Under Armour Gece Koşuları 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı