Teknoloji

Huawei, IMS Dünya Forumu’nda iki ödül kazandı

Huawei, IMS Dünya Forumu’nda iki ödül kazandı Huawei, 2018 IMS Dünya Forumu’nda, En İyi 5G Gerçek Zamanlı İletişim Geliştirme Stratejisi ve En İyi IMS Çözüm ödüllerini kazandı. IMS World Forum, IMS teknolojilerine, inovasyona, gelişimine ve ekolojisine özgü tek sektörel etkinlik. Söz konusu iki ödül, Huawei’in teknolojik inovasyon, evrim stratejisi, pratik uygulama ve sektörel katkı konusundaki çözümlerinin onaylanması anlamı taşıyor.

Huawei IMS çözümü, geniş bantlı ve dar bantlı, sabit ve mobil tüm ağların IMS’e erişimini destekleyerek, IP tabanlı çoklu ortam hizmetleri sağlamak için taşıyıcıların entegre bir ağ oluşturmasına yardımcı oluyor. Huawei, Cloud Native konseptine dayalı olarak, esnek, güçlü, verimli ve çevik bir bulut tabanlı ağ mimarisi oluşturuyor; B2C, B2B ve B2B2C pazarları için en kapsamlı hizmet portföyünü sağlıyor ve 5G çağında çeşitli endüstri uygulamalarına dönük çevik ve akıllı bir ağ altyapısı oluşturmak için Vo5G evrimininin desteklenmesi yönünde liderliği üstleniyor.

 

 

Huawei, yenilikçi teknolojiler ile katma değer yaratıyor

Huawei Vo5G ve IMS çözümlerinin sektörde kabul görmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Huawei Bulut İletişimi Ürün Hattı Başkan Yardımcısı Zhao Yue, “Uzun yıllar boyunca kendimizi, 7 milyar insandan-insana ses bağlantısını, 20 milyar insandan-insana ve insanlarla nesneler arasında gerçek zamanlı ses bağlantısına doğru gelişimi gerçeğe dönüştürmeye adadık. İş inovasyonu, teknik mimari ve gelişim stratejilerine dönük elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz ve müşterilerimize sürekli olarak katma değer yaratacağız.” dedi.

 
 

 

En iyi 5G gerçek zamanlı iletişim geliştirme stratejisi

Huawei Vo5G çözümü, gerçek zamanlı ses ve görüntü iletişiminin 4G’den 5G’ye sorunsuz bir şekilde geçişini, bireysel iletişim deneyimini geliştirmeyi ve sektörel iletişim gereksinimlerini dinamik bir şekilde karşılamayı amaçlıyor. Huawei, 5G gerçek zamanlı iletişimin ticari kullanımının gerçekleşmesinde büyük katkılar sunuyor. Huawei, 5G çağında gerçek zamanlı iletişim için ağ mimarisi geliştirilmesine yönelik önerilerde bulunurken, çalışmalarına devam ediyor.

Editöre not: Huawei, 145 VoLTE ağı da dahil olmak üzere dünya çapında 380’den fazla ticari IMS ihalesi almış ve 200 milyarı aşkın aboneye HD ses ve video iletişim hizmeti götürmüştür. Huawei, dünyanın en büyük VoLTE ağını kurmak için China Mobile ile birlikte çalıştı ve P3 denemelerinde 70’ten fazla ülkeden rakiplerini geride bırakarak İsviçreli Taşıyıcı Sunrise’ın üstün kaliteli VoLTE ağlarını kurmasına yardımcı oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu